Izvor: Radio Dunav, 24.Dec.2024, 12:26
ПРОТЕКЛЕ СЕДМИЦЕ НА ПОДРУЧЈУ АПАТИНСКЕ ОПШТИНЕ ДВЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕЗГОДЕ
У току претходне недеље, на подручју Полицијске управе у Сомбору, евидентирано је 16 саобраћајних незгода у којима je једна особa задобила тешке, а 10 лаке телесне повреде. Због насилничке вожње задржана су четири, а због вожње под дејством алкохола 12 возача.
На територији >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << града Сомбора евидентирано је осам саобраћајних незгода у којима је пет особа задобило лаке телесне повреде. Због насилничке вожње задржан је један, а због вожње под дејством алкохола четири возача.
На подручју општине Апатин евидентиране су две саобраћајне незгода у којима су три особе лакше повређене. Због насилничке вожње задржан је један, а због вожње под дејством алкохола три возача.
На подручју општине Оџаци евидентирана је једна саобраћајна незгода у којој је једна особа задобила тешке телесне повреде.
У општини Кула евидентирано је пет саобраћајних незгода у којима су две особе лакше повређене. Због насилничке вожње задржана су два, а због вожње под дејством алкохола пет возача.
Написано је укупно 86 захтева за покретање прекршајног поступка и издато је 388 прекршајних налога.
The post ПРОТЕКЛЕ СЕДМИЦЕ НА ПОДРУЧЈУ АПАТИНСКЕ ОПШТИНЕ ДВЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕЗГОДЕ appeared first on Radio Dunav.












