Izvor: Radio Dunav, 28.Mar.2022, 10:26

АПАТИНСКИ КЛУБОВИ ЗАБЕЛЕЖИЛИ ТРИ ПОБЕДЕ, РЕМИ И ЈЕДАН ПОРАЗ

Фудбалери „Младости“ су освојили прве бодове у пролећном делу првенства. Они су на стадиону крај Дунава минималним резултатом 1:0 победили трећепласирану „Младост“ из Турије. Апатинци су 22 освојена бода, једанаестопласирани тим Војвођанске лиге север.
Фудбалски >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << клуб „Братство“ из Пригревице је у 19. колу Подручне фудбалске лиге Сомбор у Силбашу победио екипу „Наша Звезда“ резултатом 0:2. Пригревчани су и овог пута потврдили доминацију у овом рангу такмичења и задржали максималан учинак од старта сезоне.
Свилојевачки „Тереквеш“ је у 16. колу Међуопштинске лиге Сомбор први разред претрпео тежак пораз у Стапару од другопласираног „Хајдука“, а резултат на крају меча је био 5:0 за домаћина. „Тереквеш“ је дванаести на табели са 14 бодова, пет више од „Здругара“ из Српског Милетића који је у зони испадања.
Овог викенда настављено је такмичење у Међуопштинској лиги Сомбор други разред, а клубови из општине Апатин су забележили победу и реми. Сонћански „Динамо“ је на свом терену славио против „Јединства“ из Светозара Милетића резултатом 4:1, док је „Јединство“ са Рибарева у дербију кола као гост резултатом 2:2 поделило бодове са Телечком. „Салашари“ су други на табели са 18 освојених бодова, пет мање од првопласираног ПИК-а, док су Сонћани претпоследњи са шест бодова.
The post АПАТИНСКИ КЛУБОВИ ЗАБЕЛЕЖИЛИ ТРИ ПОБЕДЕ, РЕМИ И ЈЕДАН ПОРАЗ appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.