
Izvor: Radio Dunav, 21.Maj.2024, 08:08
СОМБОРСКА ПОЛИЦИЈА ОДУЗЕЛА АУТОМОБИЛ ТРИДЕСЕТШЕСТОГОИШЊЕМ ВОЗАЧУ
Припадници Министарства унутрашњих послова у Сомбору искључили су из саобраћаја тридесетшестогодишњег возача који је у околини овог места управљао „Фордом“ без издате возачке дозволе.
Саобраћајна полиција утврдила је да је овог возача у последње две године Прекршајни >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << суд два пута правоснажно осудио због тежих прекршаја, те му је у складу са новом мером из Закона о безбедности саобраћаја на путевима, аутомобил одузет.
Против возача биће поднета одговарајућа прекршајна пријава.
The post СОМБОРСКА ПОЛИЦИЈА ОДУЗЕЛА АУТОМОБИЛ ТРИДЕСЕТШЕСТОГОИШЊЕМ ВОЗАЧУ appeared first on Radio Dunav.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.