Izvor: Radio Dunav, 11.Mar.2024, 11:41

КОЗЛОВАЧКИ И ИЛИЋ ОСВОЈИЛИ ЗЛАТО НА ПРВЕНСТВУ ВОЈВОДИНЕ, МАЛБАША ЧЕТВРТИ

У Бачкој Паланци је 9. марта одржано првенство Војводине у “powerliftingu”, где су испред ПЛК “Мајевице” наступали Слободан Козловачки и Никола Илић из Пригревице и Бранко Малбаша из Апатина, који забележили одличне резултате.
Козловачки је са тоталом од 617,5 кг (чучањ 200 кг, бенчпрес >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << 147,5 кг и мртво дизање 270 кг) освојио прво место у категорији до 120 кг, а до злата је дошао и Илић у категорији 120+ кг са тоталом од 712,5 кг (чучањ 252,5 кг, бенчпрес 192,5 кг и мртво дизање 267,5 кг), забележивши и најјачи тотал од свих такмичара на првенству Војводине. Малбаша је заузео високо четврто место у категорији до 93 кг (чучањ 180 кг, бенчпрес 135 кг и мртво дизање 190 кг).

The post КОЗЛОВАЧКИ И ИЛИЋ ОСВОЈИЛИ ЗЛАТО НА ПРВЕНСТВУ ВОЈВОДИНЕ, МАЛБАША ЧЕТВРТИ appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.