Izvor: Radio Dunav, 07.Jun.2021, 09:16
ОК „АПАТИН“ ОРГАНИЗОВАО ЈОШ ЈЕДАН ТУРНИР У УЛИЧНОЈ ОДБОЈЦИ
Након што је у Апатину одржан највећи турнир у Србији и региону у уличној одбојци, Одбојкашки клуб „Апатин“ је прошле суботе био домаћин још једног турнира у „street volleyu“ за девојчице.
Поред домаћина, учествовали су ОК “Авалица” и ОК “TOP Volley“ из Београда, као и ОК “Boom Volley” >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << из Пригревице. Ово је седма година за редом како се у Апатину одржава турнир у уличној одбојци за девојчице, у конкуренцији ова четири клуба. Више од 250 најмлађих одбојкашица, узраста од 8 до 14 година снаге су одмериле на пет терена за мини одбојку у центру Апатина. Девојчице су биле подељене у 46 екипа, а такмичење је одржано у шест узрасних категорија.
Одбојкашице Апатина освојиле су укупно десет медаља, од чега пет златних, три сребрне и две бронзане. Одбојкашицама “Boom Volleyа” из Пригревице припале су три медаље, једна златма и две бронзане. Одбојкашице „TOP Volleyа“ су освојиле две бронзане медаље, а девојчице ОК „Авалица“ једну златну и две сребрне.
The post ОК „АПАТИН“ ОРГАНИЗОВАО ЈОШ ЈЕДАН ТУРНИР У УЛИЧНОЈ ОДБОЈЦИ appeared first on Radio Dunav.





