Izvor: Radio Dunav, 25.Maj.2021, 09:18

ДВЕ ПОБЕДЕ И ПОРАЗ ЗА АПАТИНСКЕ КЛУБОВЕ У МЕЂУОПШТИНСКОЈ ЛИГИ

У недељу је одиграно 24. коло Међуопштинске фудбалске лиге први разред, а клубови из општине Апатин су забележили две победе и један пораз.
Пригревачко „Братство 2019“ је на свом терену савладало Алекса Шантић са 4:0, „Тереквеш“ је у Свилојеву резултатом 3:0 славио против „Младости“ >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << из Крушчића док је „Јединство“ са Рибарева поражено у Дероњама од „Омладинца“ са 2:0.
Пригревчани и даље имају максималан учинак од 22 победе из исто толико одиграних мечева, а два кола пре краја првенства Свилојевчани су девети на табели док су „салашари“ последњепласирани тим лиге.
The post ДВЕ ПОБЕДЕ И ПОРАЗ ЗА АПАТИНСКЕ КЛУБОВЕ У МЕЂУОПШТИНСКОЈ ЛИГИ appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.