Medicinski fakultet u Nišu negira da studenti trpe pritiske kako bi počela nastava: Da li nastavno osoblje fakulteta ugrožava blokadu?

Izvor: Danas, 23.Dec.2024, 17:00

Medicinski fakultet u Nišu negira da studenti trpe pritiske kako bi počela nastava: Da li nastavno osoblje fakulteta ugrožava blokadu?

Medicinski fakultet Univerziteta u Nišu negirao je tvrdnje Neformalne grupe studenata (NGS) da fakultet "trpi ogroman pritisak" od dekana Aleksandra Mitića i Nastavno-naučnog veća da počne da se održava nastava za studente koji žele da prisustvuju, iako je studentski plenum apsolutnom većinom izglasao da želi njenu potpunu obustavu dok traje blokada.

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.