Obustavljen prethodni stečajni postupak nad Fabrikom vode

Izvor: Beta, 08.Okt.2021, 09:34

Obustavljen prethodni stečajni postupak nad Fabrikom vode

Privredni sud u Zrenjaninu obustavio je prethodni stečajni nad Fabrikom vode pokrenut 14. avgusta, jer je predlagač Erste banka povukla predlog za pokretanje.Sudija tog suda Ljiljana Popov rekla je da su ukinute mere obezbedjenja odredjene ranijim rešenjem i otkazano je ročište radi raspravljanja o postojanju stečajnog razloga zakazano za 11. novembar.Troškove prethodnog stečajnog postupka snosi Erste banka i odredjena je nagrada za rad privremenog stečajnog upravnika u iznosu od 1,1 milion dinara.   //

Nastavak na Beta...



Povezane vesti

Erste banka odustala od stečaja u fabrici vode

Izvor: Danas, 08.Okt.2021

Privredni sud u Zrenjaninu doneo je rešenje kojim se obustavlja prethodni stečajni postupak  nad preduzećem Fabrika vode doo a sve mere koje je sud doneo su ukinute, pa i obezbeđenje celokupne imovine i dokumentacije od njenog uništavanja.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.