Srđan Baljak se seli u Duizburg?

Izvor: B92, 05.Jan.2010, 19:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srđan Baljak se seli u Duizburg?

Nekadašnji fudbaler Partizana i Budućnosti iz Banatskog dvora i do ove zime igrač bundesligaša Majnca Srđan Baljak seli se u Duizburg.

Nemački mediji objavili su da je Majnc angažovao mladog Fabijana Gecea iz Borusije iz Dortmunda a da je posle toga Baljak iz španskog letovališta Kosta Maljena gde s epripremaju fudbaleri Majnca otputovao u turski Belek gde je na pripremama ekipa MSV Duizburga. Očekuje se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da Baljak potpiše dovipogoišnji ugovor.

U sezonama 2007/08 i 2008/09 Baljak je za Majnc u drugoj Bundesligi odigrao 54 utakmice i postigao 17 golova ali je prethodne jeseni u eliti nastupio samo četiri puta.

"Obećali smo Srđanu da mu nećemo praviti probleme ako pronađe klub u kojem će imati više prostora i prilike da igra," rekao je sportski direktor Majnca Kristijan Hajdel.

Duizburg je posle polovine utakmica u ovoj sezoni na petom mestu 'Cvajte' sa dva boda manje od trećeplasirane Arminije iz Bilefelda.

Cilj 'Zebri' je povratak u elitni rang takmičenja.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.