GLAMUR TV PRVE: Leni Kravic pevao u Belom dvoru

Izvor: Kurir, 03.Okt.2014, 06:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

GLAMUR TV PRVE: Leni Kravic pevao u Belom dvoru

Na gala promociji nove programske šeme pojavio se veliki broj zvanica, koje je posebno oduševio Ivan Jeftović u ulozi slavnog muzičara

TV Prva priredila je gala prijem na kojem je predstavila jesenju programsku šemu i nove sadržaje.

Svečanosti u Belom dvoru prisustvovao je veliki broj uglednih zvanica. Njima se obratio Teodor Kirijaku, direktor „Antena grupe“, koja je vlasnik Prve.

- Posle >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << četiri godine uspešnog poslovanja „Antena grupa“ planira da još više ulaže na ovom tržištu, naročito u produkciju, koja je u Srbiji na visokom nivou, kao i u digitalni sektor. „Antena“ ima strateško partnerstvo s „Vajs medijom“, globalnom medijskom platformom za onlajn i video sadržaj. Uskoro ćemo i ovde predstaviti portal „Vajs medije“, za koji očekujemo da će postići veliki uspeh - objasnio je Kirijaku.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.