Izvor: S media, 19.Jan.2011, 11:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dvor: Stojan obećao Urški orgazam bez seksa (VIDEO)
Dvorjani se sprdaju s pevačem MC Stojanom, jer nije mogao ništa da uradi dok je ležao sa slovenačkom starletom Urškom u krevetu. Sad se vadi i priča joj kako će je oralno zadovoljiti
Urška tvrdi da je Stojan neupotrebljiv! Ili Stojanov vršnjak, bolje rečeno. Plavuša je razglasila kako pevaču nije mogao da se digne dok su prve večeri bili u krevetu i simulirali seks. Dvorjani su se sprdali s njim, obraćajući mu sve vreme se sa „Spomenko“ i „Mlitavko“.
Njemu >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << je bilo prilično neprijatno, ali nije se vadio, već je opet navalio na Uršku, ubeđujući je kako će je oralno zadovoljiti.
Dvor: Napaljena Urshka (VIDEO)
Stojan: Šta bi radila da ti dođem u krevet? Nemoj mi plaziti jezik. Ja znam odlično da baratam jezikom. Znam gde je klitoris.
Urška: Ti si ginekolog? Kuku meni!
Stojan: Jesam. Sve znam. Meni ne treba odnos da bih devojku doveo do totalnog orgazma. To možeš uvek da doživiš s moje strane. Ja znam bolje da ti opipam klitoris nego što ti sama znaš. Sad da pitaš sve ovde gde se nalazi klitoris, niko ne bi znao. Znam bolje od svake žene da ga napipam.
Urška: Ja ti ne verujem da ćeš ti to bolje uraditi.
Stojan: Ja ti odradim sve, ti se samo opustiš.
Urška: Kako da se opustim kad me gleda sto kamera?
Stojan: Pa i jeste fora da doživiš orgazam pred 5.000 ljudi. Mogu da te obradim jezikom, a mogu i prstima.
Urška: Bolje jezikom.
Biće da će mu oprostiti onaj peh s početka. Zagrejala se baš.
Morate skinuti Flash Player verziju 8+ da bi ste pogledali spotove.
var params = { allowScriptAccess: "always" }; var atts = { id: "myytplayer" }; swfobject.embedSWF("xttp://www.youtube.com/v/IormogU-nT4&feature=player_embedded#!?hl=en&fs=1&rel=0&enablejsapi=1&playerapiid=ytplayerIormogU-nT4&feature=player_embedded#!", "ytplayerIormogU-nT4&feature=player_embedded#!", "500", "325", "8", null, null, params, atts);






