Izvor: Blic, 20.Maj.2024, 12:59

Upalio se alarm, Zvonimir je izašao u dvorište i susreo se licem u lice sa OGROMNOM ZVERI! Krvavi pir već je bio gotov, leševi su bili razbacani okolo

Na tromeđi između Krupnja, Ljubovije i Osečine, u selima na planini Rožanj, medved je rastrgao ovce u nekoliko domaćinstava. Da je reč o najvećoj zveri, potvrdile su kamere koje su postavili lovci i veterinari. Kako je reč o zaštićenoj vrsti, meštanima se preporučuje da obezbede svoja stada.

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.