Privođenje zbog ubistva devojke na pumpi!

Izvor: Mondo, 17.Avg.2017, 11:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Privođenje zbog ubistva devojke na pumpi!

Policija je privela mladića na informativni razgovor zbog ubistva Kristine Kaplanović (19) na pumpi u Velikom Mokrom lugu u maju ove godine, javili su beogradski mediji.

Foto: Guliver/getty images, Thinkstock

Mediji su prvobitno objavili da je policija uhapsila muškarca koji se sumnjiči za ubistvo, ali su potom objavili da privedeni, za sada, nema status osumnjičenog i da je jedan od dosad mnogobrojnih privedenih na razgovor.

Kristina Kaplanović >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je upucana u glavu tokom oružane pljačke pumpe u Velikom Mokrom lugu.

U momentu kada se pljačkaš s pištoljem u ruci pojavio, na pumpi su bila dva radnika i radnica, koji u takvoj situaciji imaju direktivu da se sklone i predaju plačkašu novac bez opiranja, što su oni i učinili.

Umrla devojka upucana na benzinskoj pumpi

Međutim, naoružani muškarac je krenuo da gura radnike u stranu i tom prilikom pištolj, koji je očigledno imao metak u cevi, je opalio i pogodio nesrećnu devojku u glavu!

Nesrećna devojka je stradala zbog pazara od 10.000 dinara. Ubica se nakon pljačke dao u beg i policija je mesecima tragala za njim.

Radnica pumpe upucana u glavu!

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.