OBA GOLA U NADOKNADI VREMENA: Brajton u 95. minutu stigao do boda protiv Kristal Palasa i nastavio sa sjajnim rezultatima!

Izvor: Kurir, 27.Sep.2021, 23:13

Fudbaleri Kristal Palasa i Brajtona odigrali su večeras nerešeno 1:1, u šestom kolu engleske Premijer lige.

BRAJTON PROPUSTIO PRILIKU DA DOĐE DO PRVOG MESTA: Mopej golom u poslednjem minutu šokirao domaćina! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 27.Sep.2021

Propuštena je velika šansa za ekipu sa juga Engleske da dođe do prve pozicije   Fudbaleri Kristal Palasa su na svom terenu odigrali nerešeno sa ekipom Brajtona rezultatom 1:1 u okviru šestog kola engleske Premijer lige. Ovaj meč je bio ogromna šansa za “galebove” da dođu do prve...

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.