Izvor: Blic, 10.Maj.2025, 12:04

(MAPA) Mislili smo da je NEVREME NA PAUZI, ali smo se GRDNO PREVARILI! RHMZ najavio nove nepogode, ovi delovi Srbije su na udaru

Prema najnovijoj najavi Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije, do kraja dana biće promenljivo uz smenu oblaka i sunca, dok se u pojedinim delovima zemlje očekuju pljuskovi. Iako smo mislili da je sa nevremenom barem na kratko gotovo, RHMZ najavljuje da će nas povremeni pljuskovi osvežiti danas, ali i u naredna dva dana.

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.