Izvor: Kurir, 30.Maj.2022, 20:51
IZVUČENA TELA NASTRADALIH U PADU AVIONA U HRVATSKOJ: Identitet poginulih nije potvrđen, uzrok nesreće još se ne zna
Direktor Uprave civilne zaštite u Hrvatskoj Damir Trut rekao je da su tela poginulih u padu aviona Cesne kod Broćanca izvučena sa mesta nesreće i odvezena u forenzička odeljenja, gde će biti nastavljen dalji postupak.
Povezane vesti
IZVUČENA TELA POGINULIH U HRVATSKOJ Identitet nije potvrđen, za sutra planirano izvlačenje olupine aviona
Izvor: Blic, 30.Maj.2022
Direktor Direktorata Civilne zaštite Hrvatske Damir Trut izjavio je danas da su tela poginulih u avionskoj nesreći kod Bročanca izvučena s mesta nesreće i odvezena na sudsku medicinu, gde će se nastaviti dalja procedura.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






