Izvor: Kurir, 23.Feb.2019, 23:49

DŽEKO JE HEROJ ROME: Bosanac dao gol u 95. minutu za pobedu protiv Frozinonea (VIDEO)

Fudbaleri Rome pobedili su u gostima Frozinone sa 3:2 u poslednjoj današnjoj utakmici 25. kola italijanske Serije A.

Romina drama sa srećnim krajem! Frozinone bio na deset sekundi do boda, Džeko u 95. minutu rešio goleadu (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 23.Feb.2019

Liga šampiona ponovo je tema na Olimpiku. Roma je nanizala i treću ligašku pobedu, očigledno rešena da pomrsi račune Interu i Milanu i da se bori za mesto u eliti do poslednjeg kola. Ali, kakvu su utakmicu iskrenim ljubiteljima fudbala pružili Frozinone i Roma! Domaćin iz komšiluka bio je na...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.