JEDNOSATNI ŠOU: Peđolino duo za najmlađe na Kolarcu

Izvor: DobreVesti.rs, 20.Maj.2025, 10:10

JEDNOSATNI ŠOU: Peđolino duo za najmlađe na Kolarcu

Peđolino duo predstaviće 24. maja na Kolarcu album pesama „Šarene čarape" koje je komponovao Gabor Lenđel, a posvećen je deci ometenoj u razvoju.

 
Muzičar iz Novog Sada Ratko Kraljević i Peđolino, dečji animator iz Beograda, spremili su ovu promociju kao muzičko-scenski program u kojem animiraju decu i roditelje da aktivno učestvuju u pevanju i malim igroletama što garantuje jednosatni šou pun radosti i smeha u kojem deca uče kako se sluša i učestvuje u zabavno- muzičkom programu.
 
Kako navode umetnici, kompletna promocija i svi koncerti su posvećeni deci ometenoj u razvoju.
 
Ovaj muzički interaktivni događaj deo je ciklusa Kako se sluša koncert/Mala škola bontona,...

Nastavak na DobreVesti.rs...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta DobreVesti.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta DobreVesti.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.