Ribolovci sezonu otvorili pečenjem

Izvor: Vesti-online.com, 07.Mar.2014, 13:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ribolovci sezonu otvorili pečenjem

Ribolovačka sekcija kluba Bambi iz Beča organizovala je prošlog vikenda tradicionalnu "ribolovačku zakusku". Klupska sala bila je prepuna, jer se u njoj uz ribolovce našlo i više od 100 gostiju.

Na pecanje 15. marta: Članovi ribolovačke sekcije

 

Goste je do ranih jutarnjih sati zabavljao orkestar Stig.

Inače ova zabava je uvod u sezonu, to jest otvaranje sezone pecanja 15. marta na jezeru Nustajh Bambi Potenbrun.

 
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<
Inače, ribolovačka sekcija je formirana u februaru 2011. na inicijativu 25 aktivista pri klubu, a predsednik je Dejan Jović. Sekcija je organizovala pecanje na mnogim jezerima i učestvovalo je na raznim takmičenjima. 

  Muzičari su dobro zaradili

 

Glavni cilj, da dobiju svoje jezero, ostvareno je zakupom jezera Nustajh u Potenbrunu.

Detaljnije informacije o radu sekcije mogu se dobiti na telefone 0650 47 40 140 i 0676 370 18 30 ili na fejsbuku na Nussteich Bambi.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.