Izvor: Vesti-online.com, 04.Mar.2014, 13:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nova srpska literatura
U organizaciji Srpskog prosvetnog i kulturnog društva (SPKD) "Prosvjeta" iz Beča proteklog vikenda održane su književne večeri sa piscima iz Srbije Vladanom Matijevićem i Dejanom Vukićevićem.
Nastavak na Vesti-online.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Kod ne zna srpski
Izvor: Vesti-online.com, 04.Mar.2014
Na poziv ministra za obrazovanje, omladinu, informisanje i sport pokrajine Beč, Kristijana Oksoniča, održan je sastanak sa predstavnicima srpske dijaspore u glavnom gradu Austrije na temu nastave na maternjem jeziku.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










