Izvor: Plakatt.com, 06.Apr.2012, 01:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
EXTRA BASS
Compressor,
Novi Sad
Friday
13 Apr
23:00
Extra Bass je projekat Baseline ekipe okrenut kvalitetnoj alternativnoj elektronskoj muzici sa posebnim naglaskom na bejs kulturu.
Četvrtkom se Extra Bass emituje kao radijski šou putem HNS Stream-a, a već drugu sezonu se u novosadskom klubu 'Compressor' organizuju klupske večeri pod istim imenom. Cilj je upoznavanje i edukacija publike kroz širok muzički spektar moderne elektronske muzike.
Prolećno klupsko izdanje predstaviće novu izdavačku kuću 'Sonic District' - iza koje stoji Kepikei, mladi producent koji poslednjih godina živi u Slovačkoj. Zajedno sa njim nastupiće Jackie Dagger - član RMNG ekipe u cilju promocije zajedničkog izdanja:
http://www.junodownload.com/labels/Sonic+District/releases/
Osnivači popularnog beogradskog klupskog događaja 'It's A Dubstep Thing' i rezidenti Extra Bass žurki - Necone i Rasheed, zaduženi su za dobre dabstep vibracije.
Baseline DJ's - Lemon i M-Tech će predstaviti svoje viđenje haus i elektro zvuka, dok će Double B prezentovati dramenbejs za sve ljubitelje izlomljenog ritma.
Boris Noiz je spremio ekskluzivni set rejv i oldskul himni koje su obeležile rane devedesete, kao najavu za veliki spektakl 'Techno Therapy' - koji se održava 21.aprila u Ledenoj dvorani Spensa:
http://www.facebook.com/events/194535800662103/
Uz pomoć prijatelja iz organizacije Happynovisad i grupe Noise Destruction, posetioci Extra Bass žurke u klubu 'Compressor', imaće priliku da osvoje ulaznice za 'Techno Therapy' ili da ih kupe po veoma povoljnoj promo ceni.
Main Room :
IT'S A DUBSTEP THING
BORIS NOIZ
DOUBLE B
VIP Room :
KEPIKEI
JACKIE DAGGER
M-TECH
LEMON
Cena ulaznice :
200 dinara do 01:00
300 dinara od 01:00
Support :
Baseline / HNS Stream








