Plakatt.com vesti

Izvor: Plakatt.com, 16.Okt.2017, 08:26

AS FM Party Vrsac

AS FM Party Vrsac

Centar Millennium, Vrsac Saturday 21 Oct 22:00 DJ Vanjanja DJ Billy 9

Detaljnije >>

Izvor: Plakatt.com, 12.Okt.2017, 16:07

Škola košarke za devojčice Zvezdara

Škola košarke za devojčice Zvezdara

Mirijevo, Beograd Thursday 12 Oct 18:00 Košarkaški Klub Pobednik je mlad klub, osnovan 29. marta 2013. u Beogradu. Klub je posvećen radu sa devojčicama najmlađeg uzrasta, sa ciljem da svoje članove vodi kroz prve košarkaške korake uz temeljan i posvećen rad. Takođe, kroz košarkašku igru se posvećuje ogromna pažnja...

Detaljnije >>

Izvor: Plakatt.com, 27.Avg.2017, 12:19

AS FM Party

AS FM Party

Bazeni Adica, Ada Monday 24 Jul 15:00 DJ Vanjanja DJ WD87

Detaljnije >>

Izvor: Plakatt.com, 27.Avg.2017

AS FM Party

AS FM Party

Splav Posejdon, Bela Crkva Friday 4 Aug 22:00 DJ Billy 9 DJ WD87

Detaljnije >>

Izvor: Plakatt.com, 21.Avg.2017, 14:50

Nova školska godina

Nova školska godina

BERLIN Skola nemackog jezika Novi Sad, Novi Sad Monday 21 Aug 16:00 - 28 Aug 16:00 UPIS NA JESENJE KURSEVE Prijave u toku! A1/1 – 11. septembar 2017. – 3 x nedeljno A1/1 – 13. septembar...

Detaljnije >>

Izvor: Plakatt.com, 28.Jul.2017, 08:30

AS FM Party

AS FM Party

Bazeni Adica, Ada Saturday 29 Jul 22:00 DJ Vanjanja DJ WD87

Detaljnije >>

Izvor: Plakatt.com, 26.Jun.2017, 15:32

AS FM Party

AS FM Party

Engelsova ulica, Subotica Saturday 1 Jul 22:00 DJ Morning Indian DJ Vanjanja

Detaljnije >>

Izvor: Plakatt.com, 19.Jun.2017, 14:21

AS FM Party

AS FM Party

Temerinski bazen, Temerin Saturday 24 Jun 22:00 DJ Morning Indian DJ WD87

Detaljnije >>

Izvor: Plakatt.com, 12.Jun.2017, 09:24

AS FM Party Kikinda

AS FM Party Kikinda

Club Pazzia, Kikinda Saturday 17 Jun 22:00 DJ Vanjanja DJ Billy 9

Detaljnije >>

Izvor: Plakatt.com, 05.Jun.2017, 09:38

AS FM Party Sombor

AS FM Party Sombor

Night Club Inbox, Sombor Saturday 10 Jun 22:00 DJ Morning Indian DJ Groover

Detaljnije >>