U akciji Tobako zaplijenjeni švercovani duvan i cigarete

Izvor: Cafe.ba, 05.Nov.2015, 16:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U akciji Tobako zaplijenjeni švercovani duvan i cigarete

U akciji ''Tobako'' policijski službenici u Novom Gradu zaplijenili su cigarete i rezani duvan, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Prijedor.

U pretresu trgovine u Ulici Gavrila Principa u Novom Gradu nađeno je 3,5 kilograma rezanog duvana, 44 kutije cigareta "monte" sa akciznim markicama Crne Gore, 41 kutija cigareta "blek maunt" i osam kutija cigareta "iv slims" bez akciznih markica, te pet kutija cigareta "ronhil" sa akciznim markicama Hrvatske.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Cafe.ba <<
Vlasnik trgovine čiji su inicijali M.S. /51/ iz Novog Grada uhapšen je radi kriminalistike obrade, a pronađena roba poslužiće kao dokaz u krivičnom postupku.

Dežurni tužilac Tužilaštva BiH naložio je da se, nakon kompletiranja predmeta u redovnoj proceduri, dostavi izvještaj protiv lica M.S. za krivično djelo nedozvoljen promet akciznim proizvodima, a da se osumnjičeni nakon završene kriminalističke obrade pusti na slobodu.

Policija je danas i juče u okviru akcije "Tobako" po naredbi Suda BiH pretresla samostalne trgovinske radnje na više lokacija na području opštine Novi Grad.

Nastavak na Cafe.ba...



Povezane vesti

U akciji «Tabako» zaplijenjeni švercovani duvan i cigarete

Izvor: Nezavisne Novine, 05.Nov.2015

PRIJEDOR- U akciji "Tobako" policijski službenici u Novom Gradu zaplijenili su cigarete i rezani duvan, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Prijedor...U pretresu trgovine u Ulici Gavrila Principa u Novom Gradu nađeno je 3,5 kilograma rezanog duvana, 44 kutije cigareta "monte" sa...

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Cafe.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Cafe.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.