Rukomet: ORK BOR – RK VRANJE 23:20 (10:10)

Izvor: MC Bor, 28.Mar.2016, 12:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

28.mart.Bor
Tekst i foto: S.Ranđelović
ORK BOR – RK VRANJE 1957 23:20 (10:10)
U 14.kolu Prve lige Istok Rukometaši Bora savladali su lidera na tabeli, ekipu Vranja. Borska publika imala je priliku da vidi utakmicu koja je u potpunosti opravdala epitet derbija kola. Domaća ekipa je rešila utakmicu tek u poslednjih deset minuta, a junak ove pobede >> Pročitaj celu vest na sajtu MC Bor << je golman Bora , Nikola Jovanović – Džigi koji je u prelomnim momentima sa nekoliko izvanrednih intervencija sačuvao svoju mrežu  i omogućio svom timu da sačuva rezultatsku prednost.