RAKITA EXPLORATION otvara info centar u Boru

Izvor: TimockeVesti.net, 26.Apr.2014, 10:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

RAKITA EXPLORATION otvara info centar u Boru

Info center će biti mesto na kome će sve zainteresovane strane moći da se informišu o projektu “Chukaru Peki”
Kompanija Rakita Exploration, ogranak kompanije Freeport-McMoRan, otvoriće Info centar u ulici Moše Pijade 28/1 u Boru 27. aprila u 12 časova. Na taj način, građani Bora i okoline će na jednom mestu moći da se informišu o fazama razvoja projekta „Chukaru Peki“, rezultatima istraživanja u Borskom basenu i planovima kompanije.
Pokretanjem Info centra, Rakita >> Pročitaj celu vest na sajtu TimockeVesti.net << Exploration d.o.o. želi otvori vrata za dijalog sa svim privrednim činiocima i građanima, u cilju unapređenja saradnje i razmene ideja sa lokalnom zajednicom. Info centar će biti otvoren od ponedeljka do petka, osim praznicima, od 9 sati ujutro do 1 popodne i od 5 popodne do 9 uveče.
Otvaranju Info centra prisustvovaće predstavnici relevantnih institucija, poslovnih udruženja i lokalne samouprave.

Pogledaj vesti o: Bor

Nastavak na TimockeVesti.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TimockeVesti.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TimockeVesti.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.