Plate kasne zbog štetnih ugovora?

Izvor: B92, 19.Okt.2008, 03:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Plate kasne zbog štetnih ugovora?

Bor -- U svim javnim preduzećima opštine Bor, poslednjih meseci isplate zarada su neredovne.

U Boru tvrde da je razlog tome to što je u poslednjih godinu dana iz opštinske kase isplaćeno 400 hiljada evra "Beotonu" na ime različitih kulturnih dešavanja. Vlasnik "Beotona" Saša Mirković, u novom skupštinskom sazivu član je opštinskog veća zadužen za kulturu.

Ovim povodom oglasio se i opštinski odbor LDP-a koji tvrdi da ima sve štetne ugovore i da su njihovom predsedniku Zoranu Stankoviću, Saša Mirković i još jedno nepoznato lice pretili, jer je na internet sajtu opstinabor.com objavio sporne ugovore.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.