Izvor: MC Bor, 11.Nov.2013, 14:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

11.novembar.Bor
Autor: S.Ranđelović
ŽJRK BOR – ŽRK VRANJE  31:22 (16:11)
Rukometašice Bora ostvarile su pobedu nad ekipom iz Vranja od 9 golova razlike. Stekao se utisak da je ova pobeda ostvarena sa „pola snage“ i da gošće nisu bile protivnik koji bi mogao ozbiljnije da ugrozi pobedu borskih rukometašica. U pojedinim momentima činilo se čak da će Vranjanke otići iz Bora sa mnogo ubedljivijim porazom. Najbolje kod domaćih bile su : Ilić Mar. sa 6 golova (svih šest iz sedmeraca) , Jevtov, Mihajlović i Radević sa po 5 pogodaka. Kod ekipe iz Vranja istakle su se : Anđelković sa 6 golova i Stanković i Veličković sa po 5.
Utakmicu su sudile : Milica i Maja Stamenković iz Bora. Delegat : Zora Jovanović iz Kladova.
Isključenja : Bor: 12 minuta ; Vranje: 16 minuta. Sedmerci : Bor 7 (6) ; Vranje 5(3)