Izvor: TimockeVesti.net, 20.Maj.2023, 14:11
Negotin: PRETIO MAJCI ČEKIĆEM DA ĆE JE UBITI
Negotin, 20. maj – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Negotinu uhapsili su M. R. (1977) iz Negotina, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici.
On se sumnjiči da je pre dva dana, držeći čekić u ruci, pretio svojoj majci da će je ubiti, a nakon toga pobegao.
– Po nalogu v. f. osnovnog javnog tužioca u Negotinu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom >> Pročitaj celu vest na sajtu TimockeVesti.net << tužilaštvu u Negotinu – kaže se u saopštenju PU Bor.
Ministarstvo unutrašnjih poslova apeluje na građane da svaki vid nasilja u porodici prijave policiji besplatnim pozivom na brojeve telefona: 0800 100 600 ili na 192, koji su sve vreme dostupni.
Članak Negotin: PRETIO MAJCI ČEKIĆEM DA ĆE JE UBITI se pojavljuje prvo na Borske Narodne Novine.
Pogledaj vesti o: Bor
Nastavak na TimockeVesti.net...




