MOBILIZACIJA ZA IZNOŠENJE SNEGA

Izvor: MC Bor, 10.Feb.2012, 17:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MOBILIZACIJA ZA IZNOŠENJE SNEGA

Bor, 10. februar
Foto: Milorad Antić Pirke
Komunalci i radnici u privredi i javnim preduzećima danas su se latili cele raspoložive mehanizacije i alata kako bi sa ulica i trotoara izneli što veće količine snega i leda. Sneg je zatrpao i ulaze do zgrada i ostalih objekata, tako da  je pričinjavao ogromne nedaće radnicima i građanima. Najviše snega i leda biće odneto i bačeno, kao i ranijih godina, u 18 kilometara udaljeno Borsko jezero.
Pogledaj vesti o: Bor

Nastavak na MC Bor...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MC Bor. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MC Bor. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.