Kandidat za direktora policije primio mito?!

Izvor: Kurir, 08.Jan.2013, 19:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kandidat za direktora policije primio mito?!

Vladimir L. kandidat za direktora srpske policije osumnjičen je da priliko kupovine nije dobio fiskalni račun za kupljenu robu, pa je vlasniku radnje zapretio prijavom ako mu ne da 100 evra, što je on učio predavši mu obeleženu novčanicu

BOR - Šef Odseka za strance u Policijskoj upravi u Boru Vladimir L. priveden je danas i saslušan zbog sumnje da je primio mito od 100 evra, rečeno je u borskoj policiji.

Vladimir L. je bio jedan od kandidata >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << za direktora policije.

Njega su priveli pripadnici Sektora unutrašnje kontrole MUP-a Srbije.

"U toku je saslušanje u prisustvu advokata, ali još ne znamo koja će se mera protiv njega preduzeti", rečeno je u policiji.

Prema nezvaničnim informacijama, Vladimir L. nije dobio fiskalni račun za kupljenu robu, pa je vlasniku radnje zapretio prijavom ako mu ne da 100 evra.

Pošto je o pretnji obavešten Sektor unutrašnje kontrole, vlasnik radnje je Vladimiru L. navodno predao obeleženu novčanicu koja je kod njega kasnije i pronađena.
Pogledaj vesti o: Bor

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Kandidat za direktora policije osumnjičen za primanje mita od 100 evra

Izvor: Radio 021, 08.Jan.2013

Šef Odseka za strance u Policijskoj upravi u Boru Vladimir L. priveden je danas i saslušan zbog sumnje da je primio mito od 100 evra.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.