Izvor: MC Bor, 21.Feb.2011, 11:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
JUBILEJ KUD-a „NOVO SELIŠTE“
Bor, 21.februar
Autor: D.Popaz
KUD „Novo Serlište“, osnovan pre 11 godina, u nedelju uveče, u maloj dvorani Sportske ustanove „Bor“, celovečernjim koncertom obeležio je 300 nastupa u zemlji i inostranstvu. Momci i devojke i najmlađi igrači, pevači i instrumentalisti predstavljali su Srbiju i opštinu Bor u sedam evropskih zemalja. U programu su igre iz Srbije, a za jubilej program je dopunjen spletom iz Ponišavlja. U Makedoniji, u Strugi, na međunarodnom festivalu okitili su se nizom nagrada.
-Najdraže priznanje je „Zlatni opanak“ u Valjevu, gde smo oduševili publiku i zavredili prvu nagradu. Naši članovi su đaci iz osnovnih...




