JUBILEJ KUD-a „NOVO SELIŠTE“

Izvor: MC Bor, 21.Feb.2011, 11:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

JUBILEJ KUD-a „NOVO SELIŠTE“

Bor, 21.februar
Autor: D.Popaz
KUD „Novo Serlište“, osnovan pre 11 godina, u nedelju uveče, u maloj dvorani Sportske ustanove „Bor“, celovečernjim koncertom obeležio je  300 nastupa u zemlji i inostranstvu. Momci i devojke i najmlađi igrači, pevači i instrumentalisti predstavljali su Srbiju i opštinu Bor u sedam evropskih zemalja. U programu su igre iz Srbije, a za jubilej program je dopunjen spletom iz Ponišavlja. U Makedoniji, u Strugi, na međunarodnom festivalu okitili su se nizom nagrada.
-Najdraže priznanje je „Zlatni opanak“ u Valjevu, gde smo oduševili publiku i zavredili prvu nagradu. Naši članovi su đaci iz osnovnih...

Nastavak na MC Bor...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MC Bor. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MC Bor. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.