AMERIČKA AGENCIJA HVALI RTB BOR

Izvor: Kurir, 13.Jan.2011, 08:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

AMERIČKA AGENCIJA HVALI RTB BOR

BOR/NJUJORK - Vodeći svetski poslovni servis, američka agencija „Blumberg“ informisala je milione čitalaca u svetu da je Rudarsko-topioničarski basen Bor (RTB) u 2010. godini, posle više od dve decenije rada s gubicima, prvi put poslovao na granici rentabiliteta, saopštilo je juče poslovodstvo RTB, prenosi Tanjug

BOR/NJUJORK - Vodeći svetski poslovni >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << servis, američka agencija „Blumberg“ informisala je milione čitalaca u svetu da je Rudarsko-topioničarski basen Bor (RTB) u 2010. godini, posle više od dve decenije rada s gubicima, prvi put poslovao na granici rentabiliteta, saopštilo je juče poslovodstvo RTB, prenosi Tanjug.

U tekstu pod naslovom „RTB prvi put sa rentabilnim rezultatima“ agencija je prenela da je to postignuto zahvaljujući rastu cene bakra na Londonskoj berzi i povećanoj produktivnosti u proizvodnji bakra.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.