Izvor: Kurir, 17.Jun.2010, 11:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ZA VERNOST TRI MESECA NAGRADE
Dragan Đilas, gradonačelnik Beograda, prisustvovao je na Bajlonijevoj pijaci uručenju zahvalnica za 74 zakupca tezgi sa najdužim stažom na beogradskim pijacama. Zahvalnice su uručene u okviru programa „Dan za hvala", a svečanosti su prisustvovali i Miroslav Čučković, član Gradskog veća, i Dragan Pušara, direktor JKP Gradske pijace. Nagrađeni zakupci će imati mogućnost da tri meseca besplatno koriste inventar „Gradskih pijaca".
Gradonačelnik Đilas je istakao da su „Gradske pijace" preduzeće kojim se grad danas ponosi i pozdravio odluku da ljudima koji Beograđanima nude vrhunske prehrambene i druge proizvode bude odato priznanje.



