ZA VERNOST TRI MESECA NAGRADE

Izvor: Kurir, 17.Jun.2010, 11:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZA VERNOST TRI MESECA NAGRADE

Dragan Đilas, gradonačelnik Beograda, prisustvovao je na Bajlonijevoj pijaci uručenju zahvalnica za 74 zakupca tezgi sa najdužim stažom na beogradskim pijacama. Zahvalnice su uručene u okviru programa „Dan za hvala", a svečanosti su prisustvovali i Miroslav Čučković, član Gradskog veća, i Dragan Pušara, direktor JKP Gradske pijace. Nagrađeni zakupci će imati mogućnost da tri meseca besplatno koriste inventar „Gradskih pijaca".

Gradonačelnik Đilas je istakao da su „Gradske pijace" preduzeće kojim se grad danas ponosi i pozdravio odluku da ljudima koji Beograđanima nude vrhunske prehrambene i druge proizvode bude odato priznanje.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.