Izvor: Studio B, 07.Jul.2014, 16:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Podavalska naselja bez vode
Zbog planiranih radova na području Avale od 8 do 20 sati bez vode će ostati potrošači u naseljima Beli Potok, Pinosava, Zuce, Ripanj, Vrčin, Tranšped, Lipar, Stepašinovac, duž Kragujevačkog puta i na vrhu Avale.
Pogledaj vesti o: Kragujevac
Povezane vesti
Delovi Novog Beograda, Voždovca i Čukarice bez vode
Izvor: Telegraf.rs, 08.Jul.2014, 13:47
Za najnužnije potrebe obezbeđene su cisterne s vodom za piće. Apeluje se na potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe, a ekipe „Beogradskog vodovoda" će se truditi da radove završe u najavljenom roku, navode iz ovog preduzeća
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













