Da meštani Kovilja ne plaćaju putarinu

Izvor: Beta, 18.Jan.2016, 15:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Da meštani Kovilja ne plaćaju putarinu

Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević pokrenuo je danas inicijativu da meštani Mesne zajednice Kovilj budu oslobađeni plaćanja putarine jer oni deonicu autoputa E75 od Kovilja do Novog Sada prvenstveno koriste radi dolaska i odlaska na posao.Vučević je u saopštenju naveo da će inicirati hitan sastanak sa Ministarstvom saobraćaja i Javnim preduzećem Putevi Srbije, kako bi se pronašlo najbolje rešenje.Meštani sela Kovilj plaćaju putarinu u jednom pravcu 60 dinara.Demokratska stranka je pre više od dva meseca takođe zatražila da meštani Kovilja budu oslobođeni plaćanja putarine, po ugledu na meštane beogradskih prigradskih naselja.Ta stranka je tada ocenila da su meštani Kovilja na ...
Pogledaj vesti o: Autoput

Nastavak na Beta...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.