Izvor: BujanovackiGlas.info, 04.Avg.2017, 12:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Albanac uhapšen zbog vožnje od 289 km/h
Policija je, posle jurnjave, uspela da ga zaustavi kod Stare PazoveBUJANOVAC, BEOGRAD, 4. avgust 2017. (foto ilustracija)- Albanac za volanom automobila sa kosovskim tablicama uhapšen je jer je na autoputu Novi Sad – Beograd vozio 289 km/h, javlja B92, ne navodeći o kom automobilu se radi.
Policija je, posle jurnjave, uspela da ga zaustavi kod Stare Pazove, a B92 piše da je za upravljačem sedeo etnički Albanac sa Kosova.
On je kažnjen sa 100.000 dinara i nalazi se u pritvoru, piše B92.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Nastavak na BujanovackiGlas.info...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BujanovackiGlas.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BujanovackiGlas.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







