Izvor: 025info.rs, 28.Apr.2017, 22:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prva liga na vidiku: Još jedna rutinska pobeda Apatinaca

Uprkos naizgled „tesnom rezultatu“ (33:29) pobeda rukometaša Apatina protiv Dolova ni jednog trenutka nije dolazila u pitanje. Da su odigrali „punim gasom“ razlikau golovima bili bila bar četiri puta veća. Iako trener Krec nije na raspolaganju imao kompletan tim, momci koji su istrčali na parket u u potpunosti opravdali poverenje.Od prvih trenutaka Apatinci su držali vodjstvo koje je na poluvremenu iznosilo desetak golova razlike. Pet minuta pre kraja utakmice u igru je ušao kompletan tim poletaraca koji su za svoju hrabru igru nagradjeni aplauzima oko 200 prisutnih gledalaca. I ova utakmica je pokazala da se u Apatinu „brusi“ novi rukometni biser. Mladi Rade Radjenović je bio pravi vodja ovog mladog tima.Sa dobrim pregledom igre, organizacionim sposobnostima, i ubitačan u fazi napada sa pravom nisi titulu igrača utakmice.Novim bodovima apatinski rukometaši i dalje čvrsto drže drugu poziciju koja ih vodi u Prvu ligu.

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.