Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Maj.2010, 00:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počeli Susreti banja Srbije
APATIN - Banja Junaković kod Apatina biće do 15. maja domaćin 32. Susreta rehabilitacionih centara i banja Srbije.
Do subote, 15 ekipa sa preko 230 takmičara nadmetaće se u malom fudbalu, stonom tenisu, plivanju, pikadu i kuglanju.
"Najmladja banja Srbije uspela je i pored teške ekonomske situacije da organizuje ovo takmičenje i ugosti kolege, medicinske >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << radnike. Ovo je prilika za druženje i razmenu iskustava", rekao je Živorad Smiljanić, otvarajuči takmičenje.
Specijalni gost i učesnik u takmičenju je i ekipa Insitututa "Simo Milošević" iz Igala, koja tradicionalno ima dobru saradnju sa Banjom Junaković.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
















