ODBOJKAŠICE APATINA POBEDILE, ODBOJKAŠI DOBILI PEHAR I MEDALJE

Izvor: Radio Dunav, 01.Apr.2013, 10:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojakšice Apatina su u subotu nakon 110 minuta igre pobedile ekipu Bečeja rezultatom 3:2 u setovima.Gošće su vodile sa 1:0 i 2:1 u setovima,odbojkašice Apatina su potom odigrale sjajno četvrti set i sa pobedom od 25:13 izjednačile rezultat na 2:2 u setovima.Peti set se igrao poen za poen do rezultata 8:8 kad su Apatinke pre svega dobrim servisom a potom i sigurnim napadom povele sa 13:8 i na kraju pobedile sa 15:9 za konačnih >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << 3:2 u setovima.
Pre početka ženske utakmice veliki broj gledalaca u hali o.š. Žаrko Zrenjanin je pozdravio odbojkaše Apatina.

Miodrag Bakić je ispred SO Apatin podelio zlatne medalje odbojkašima kao i pobednički pehar za osvojeno prvo mesto u sezoni 2012-2013 koji je predat kapitenu ekpe Pinćir Borisu.