Izvor: Glas javnosti, 23.Mar.2009, 02:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ubio bivšu devojku zbog ljubomore
ALEKSINAC - Niška policija uhapsila je Ivicu Panić (30) iz Gornjeg LJubeša, u opštini Aleksinac, zbog osnovane sumnje da je ubio bivšu devojku Suzanu Savić (16) iz sela Strezovca u istoj opštini.
Osumnjičeni Panić ubio je maloletnicu preksinoć oko 19 časova u Strezovcu. Panić je u bivšu devojku ispalio četiri hica iz automatske puške koju je posedovao ilegalno, navela je policija. Sumnja se da je Panić >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << zločin počinio iz ljubomore jer ga je Suzana, sa kojom se od letos zabavljao, ostavila.
- Suzana je htela da raščisti sa njim i da prekine vezu, ali Panić to nije mogao da podnese. U subotu uveče došao je kod nje u kuću i ubio je. Pobegao je, ali ga je iste večeri policija uhapsila - kaže sagovornik Glasa iz policije.
Policija je donela rešenje o zadržavanju od 48 sati osumnjičenog za teško ubistvo, a zatim će biti priveden istražnom sudiji Okružnog suda u Nišu.
U Nišu je preksinoć oko 22 časa u Ulici starca Vujadina u pucnjavi povređen L. J. (21) iz Niša. On je odmah prebačen u niški Klinički centar i nalazi se van životne opasnosti.
Iz policije je saopšteno da je u toku intenzivan rad na utvrđivanju svih okolnosti tog događaja.










