Izvor: RTS, 29.Apr.2014, 20:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Majka utopljene dece opet promenila iskaz
Majka dvoje mališana koji su se prošle srede utopili u reci Turiji kod Aleksinca, prema informacijama iz tužilaštva, treći put je na saslušanju promenila iskaz.
B. M. (27) najpre je izjavila da je sa decom šetala pored reke, potom da je krenula kod ljubavnika, a po trećoj verziji krenula je na kafu preko reke, sa decom u naručju.
Prema nezvaničnim informacijama, na predlog advokata odbrane biće obavljeno njeno psihijatrijsko veštačenje.
Sudija >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << za prethodni postupak Osnovnog suda u Aleksincu odredio je u petak za B. M. pritvor do 30 dana.
Ona se sumnjiči da je izvršila teško delo protiv opšte sigurnosti, rekao je Tanjugu sudija Vladica Simonović.
Majka trogodišnje devojčice i jedanaestomesečnog dečaka privedena je pošto su spasioci pronašli njihova tela u Turiji.
Pogledaj vesti o: Aleksinac














