Kreće sistematska deratizacija

Izvor: Aleksinac.net, 30.Jul.2012, 14:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kreće sistematska deratizacija

Opština Aleksinac organizovala je akciju delimične sistematske deratizacije, odnosno suzbijanja štetnih glodara, koja će početi u ponedeljak, 30. jula i trajati 6 dana.

Delimičnom sistematskom deratizacijom biće obuhvaćeno:

- ukupno 6 km obale Moravice u gradu.

- ukupno 300 šahtova fekalne kanalizacije u ulicama, u delovima grada koji gravitiraju Moravici i centru grada.

- podrumske prostorije svih 67 stambenih zgrada u Aleksincu >> Pročitaj celu vest na sajtu Aleksinac.net << (ukupno 100 ulaza).

- ukupno 1700 individualnih domaćinstava, od čega oko 1600 domaćinstava u delovima Aleksinca koji gravitiraju Moravici i centru grada i oko 100 domaćinstava u nehigijenskom romskom naselju u Prćilovici.

Mole se građani, s obzirom da je vršenje sistemske deratizacije besplatno, da omoguće neometan rad ekipama izvođača i pruže neophodno razumevanje i saradnju.

U cilju bolje uspešnosti akcije, neophodno je da i sva pravna lica na prostoru obuhvaćenom akcijom, u navedenom periodu, o svom trošku, sprovedu deratizaciju u svojim objektima.

Izvođač akcije je Zavod za DDD "Visan" iz Zemuna.

(U slučaju nastanka bilo kakvih problema u toku sprovođenja akcije, sve neophodne informacije mogu se dobiti putem telefona 064/818-70-13, a kontakt osoba je Jasna Pavlović iz Zavoda za DDD "Visan" iz Zemuna.)
Pogledaj vesti o: Aleksinac

Nastavak na Aleksinac.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Aleksinac.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Aleksinac.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.