Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Avg.2025, 16:04
Rebalansom budžeta Vojvodine obezbeđeno skoro 300 miliona za infrastrukturne projekte
Rebalansom budžeta AP Vojvodine za 2025. godinu, koji je usvojen 29. jula, Pokrajinska vlada je obezbedila gotovo 300 miliona dinara za završetak infrastrukturnih projekata na teritoriji nekoliko opština u Vojvodini.
Kako je saopšteno iz Pokrajinske vlade, za završetak izgradnje puta Ada Utrine obezbeđeno je 166 miliona dinara, a za sekundarnu kanalizacionu mrežu u naselju Feketić 66,5 miliona dinara.
Sredstva >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine <<  su opredeljena i za izgradnju vodovodne mreže za zapadni deo naselja Bela Crkva, za šta je izdvojeno 30 miliona dinara, a biće finansirani i završni radovi na izgradnji zatvorenog bazena u Novom Bečeju u iznosu od sedam miliona dinara.
Obezbeđena su i sredstva od 17 miliona dinara za izgradnju, opremanje i povezivanje bunara B1-1 u naseljenom mestu Radojevo, dok je za drugu fazu radova na rekonstrukciji, dogradnji i energetskoj sanaciji Predškolske ustanove "Plavi čuperak" u Šajkašu izdvojeno 13 miliona dinara.
Na sednici je doneta i odluka da se za realizaciju projekta rekonstrukcije, dogradnje, adaptacije i energetske sanacije zgrade Muzeja i Gradske biblioteke u Kuli iz pokrajinskog budžeta u 2025. godini izdvoji 24 miliona dinara, navedeno je u saopštenju.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pokrajinska vlada sa 300 miliona dinara finansira infrastrukturne projekate: Evo u kojim opštinama
Izvor: Radio 021, 01.Avg.2025
Pokrajinska vlada će sa gotovo 300 miliona dinara finansirati završetak infrastrukturnih projekata na teritoriji nekoliko opština u Vojvodini.










				