Koncert Pilota otvara kupalište

Izvor: Danas, 24.Maj.2016, 13:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Koncert Pilota otvara kupalište

Početak letnje sezone na Adi Ciganliji biće obeležen u petak, 10. juna, u pivskoj oazi APA Beer Garden, gde će biti održan veliki koncert jednog od najpoznatijih beogradskih pop-rok sastava Kiki i Piloti, saopštili su iz tog preduzeća.

" Zvanična sezona kupanja na Savskom jezeru na Adi Ciganliji biće otvorena velikim koncertom Kikija Lesendrića i Pilota, >> Pročitaj celu vest na sajtu Danas << koji će početi u 21 sat, a ulaz će biti besplatan. Koncert će biti poklon našeg preduzeća svim sugrađanima i gostima Beograda koji vole Adu Ciganliju i svojevrstan poziv na druženje i uživanje u njenim lepotama " rekao je Žarko Šormaz, direktor JP "Ada Ciganlija", dodajući da su, kao i svih prethodnih godina, nadležne službe ovog javnog preduzeća u potpunosti spremne za predstojeću sezonu.

Koncert će biti početak i manifestacije APA Beer Garden, gde posetioce tokom dva meseca, pored brojnih novih pivskih ukusa, očekuje još mnogo besplatnih koncerata, ali i filmova u bioskopu na otvorenom, koji će po prvi put biti postavljen na Adi Ciganliji.

Nastavak na Danas...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.