Izvor: KovinEkspres.rs, 29.Apr.2013, 12:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
“Ada” demolirana sa 6 projektila
Fudbaleri Radničkog iz Kovina ubedljivo su sa 6:0 naneli poraz ekipi AFK iz Ade u okviru 23. kola Vojvođanske lige “Istok”.
Mlađi kovinski ligaš, Kolonija, je sa 4:3 izgubila na gostovanju u Novim Kozarcima od Slobode.
Prema trenutnom poretku Radnički je na devetom, dok je Kolonija na petom mestu.
U narednom kolu FK Radnički se sastaje sa Budućnošću iz Srpske Crnje, a Kolonija je domaćin Jedinstvu iz Novog Bečeja.
U rangu ispod Partizan iz Gaja bio je od Vulturula iz Grebenca bolji sa 5:3. Nakon ove pobede Gajčani su osigurali 14. poziciju. Predstojećeg vikenda ovaj tim sastaje se sa Mladošću iz Omoljice u okviru 23. kola Prve južnobanatske lige.
U 25. kolu Druge južnobanatske lige “Zapad” zabeleženi su sledeći rezultati: Borac-Jedinstvo Stević 1:2, Pobeda-Omladinac (O) 0:1, Dolovo-Strela 7:0, Polet-BSK Bavanište 8:1, Unirea-Stari Tamiš 3:3, Spartak-Proleter 7:1, Mladost-Omladinac (D) 5:1, Železničar-Plavi Dunav 7:0.
Pogledaj vesti o: Partizan
Nastavak na KovinEkspres.rs...






