Izvor: Akter, 02.Jan.2014, 16:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vojska guši demonstracije radnika
Vlasti Kambodže angažovale su vojsku da nasilno uguši demonstracije radnika u industriji odeće i obuće koji štrajkuju tražeći veće plate i bolje uslove rada
Pogledaj vesti o: Štrajk
Povezane vesti
Vojska guši štrajk
Izvor: Danas, 02.Jan.2014
Vlasti Kambodže angažovale su vojsku da nasilno uguši demonstracije radnika u industriji odeće i obuće koji štrajkuju već nekoliko dana, tražeći veće plate i bolje uslove rada.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.

















