Izvor: BKTV News, 23.Sep.2014, 22:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Štrajk policije neće uticati na Paradu ponosa
Državni sekretar Ministrastva unutrašnjih poslova Milosav Miličković izjavio je danas da štrajk Nezavisnog sindikata policije neće uticati na ishod održavanja Parade ponosa, ako taj skup bude održan u nedelju, 28. septembra.
On je novinarima na Beogradskom sajmu kazao da je zakonska obaveza da se tokom štrajka obezbedi minimalni proces rada, ali i da se, ako Vlada Srbije donese odluku da se organizuje >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << Parada ponosa, ona održi onako kako treba i kako rade ozbiljne države u savremenom društvu.
„Štrajk Nezavisnog sindikata policije neće uticati na eventualno održavanje Parade ponosa“, kazao je Miličković.
Prema njegovim rečima, nema razloga da Parada ponosa ne bude organizovana, ali konačnu odluku o održavanju tog skupa doneće Vlada Srbije.
Za petak, 26. septembar, Nezavisni sindikat policije je najavio štrajk, a Parada ponosa je planirana za 28. septembra.
Izvor: beta.rs
The post Štrajk policije neće uticati na Paradu ponosa appeared first on BK Televizija - BKTV News - Telefakt.
Pogledaj vesti o: Štrajk policije














