Izvor: Nezavisne Novine, 14.Okt.2025, 07:11

Štrajk do ispunjenja zahtjeva: Vrtići u Banjaluci rade do podne

BANJALUKA - Iako je za danas (14. oktobar) najavljena vanredna sjednica Skupštine grada Banjaluke o stanju u banjalučkim vrtićima, iz Sindikata najavljuju da radnici danas ipak idu u štrajk.
Pogledaj vesti o: Štrajk

Nastavak na Nezavisne Novine...






Povezane vesti

Vanredna sjednica Skupštine grada zbog stanja u vrtićima

Izvor: Nezavisne Novine, 14.Okt.2025, 08:58

BANJALUKA – Cijena boravka djece u banjalučkim vrtićima mogla bi biti povećana za 85 KM, odnosno sa dosadašnjih 165 na 250 KM, o čemu će danas raspravljati odbornici Skupštine grada na vanrednoj sjednici.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.