Izvor: NoviMagazin.rs, 26.Jan.2025, 11:52

Sindikat obrazovanja Čačka odbio razgovor sa predstavnicima Grada o štrajku

Sindikat obrazovanja Čačka odbio je sastanak sa predstavnicima Grada, načelnicima policije, Moravičkog okruga i direktorima škola, koji je trebalo da se održi danas.
Pogledaj vesti o: Štrajk,   Štrajk policije

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Povezane vesti

Parezanović: Sindikat obrazovanja Čačka pogrešio što odbija razgovor sa vlastima

Izvor: Danas, 26.Jan.2025

Načelnik Moravičkog okruga Marko Parezanović ocenio je da je Sindikat obrazovanja Čačka pogrešio što je odbio poziv gradske vlasti na razgovor o štrajku i bezbednosti u školama i da su njihova obrazloženja bila "ekstremno nekorektna".

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.