Izvor: HotSport.rs, 03.Dec.2014, 22:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SKANDAL: Navijači pretili noževima igračima kragujevačkog Radničkog

Sindikat fudbalera „Nezavisnost“ objavio je da su fudbaleri kragujevačkog Radničkog obustavili štrajk posle do sada neviđenih pretnji i fizičkog napada od strane navijača ovog kluba.

Naime, kako prenose Novosti huligani su upali u svlačionicu i tom priliko su igračima poručili da će biti prebijeni i izbodeni noževima ukoliko ne prekinu protest.
Jedan od fudbalera se suprotstavio nasilnicima rekavši da razume to što oni osećaju, ali da nema potrebe za pretnjama, >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << nakon čega je dobio udarac pesnicom u lice.
Nakon ovog nemilog događaja na stadion Čika Dača stigla je i policijska patrola, obavila je uviđaj i uzela izjave od fudbalera. Uprava kluba se za sada nije oglašvala, a na klupskom sajtu stoji samo kratka informacija da je štrajk prekinut i da će igrači nastaviti da treniraju.
hotsport.rs

Pogledaj vesti o: Štrajk,   Kragujevac

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.